لندروور از نسخه ۲۰۱۹ رنجروور رونمایی کرد، محصولی هوشمندتر و سبزتر
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ 1 ماه قبل

لندروور از نسخه ۲۰۱۹ رنجروور رونمایی کرد، محصولی هوشمندتر و سبزتر

 ۵۰ سال از تولید مدل های مختلف رنجروور می گذرد و این شاسی بلند دیگر تبدیل به خودرو لوکس و نمادید شرکت بریتانیایی تبدیل شد. مدلی که در سطح پریمیومی بودن آن باید به مقایسه اش با اس کلاس مرسدس پرداخت. برای سال ۲۰۱۹ نیز لندروور تصمیم داشته ویژگی های بیشتری به شاسی بلند لوکس خود […]


 ۵۰ سال از تولید مدل های مختلف رنجروور می گذرد و این شاسی بلند دیگر تبدیل به خودرو لوکس و نمادید شرکت بریتانیایی تبدیل شد. مدلی که در سطح پریمیومی بودن آن باید به مقایسه اش با اس کلاس مرسدس پرداختبرای سال ۲۰۱۹ نیز لندروور تصمیم داشته ویژگی های بیشتری به شاسی بلند لوکس خود بیافزاید تا به مدلی هوشمندتر و سبزتر تبدیل شود. بزرگترین اخبار مربوط به رنجروور ۲۰۱۹ افزوده شدن مدل هیبریدی به نام P400e بوده که سال گذشته لندروور به همکاری دو شرکت لندروور و جگوار برای توسعه آن اشاره کرده است.

نیروی محرکه این مدل هیبریدی از نوع ۲٫۰ لیتری توربوشارژ و یک موتور الکتریکی بوده که با یک باتری ۱۳٫۱ کیلووات ساعتی می تواند عملکرد بزرگی داشته باشد. مجموع خروجی قدرت این پیشرانه هیبریدی یا ترکیبی به ۳۹۸ اسب بخار می رسد و گشتاور نیز ۴۷۲ پوند فوت می باشد. لندروور تخمین زده ۰ تا ۱۰۰ این شاسی بلند لوکس هیبریدی به ۶٫۴ ثانیه می رسد و سقف سرعت آن نیز ۲۱۹ کیلومتر برساعت اعلام شده است.

به گفته خودروساز این گشتاور عملکرد خوب حرکتی را به P400e می بخشد. در باقی مشخصات یک رنجروور معمولی بوده و می تواند در دسته شاسی بلندهای لوکس شرکت لندروور جای گیرد. به گفته شرکت بریتانیایی، نسخه ای با پیشرانه شش سیلندر ۳٫۰ لیتری سوپرشارژ نیز که می تواند قدرتی ۳۴۰ اسب بخاری داشته باشد، به فروش می رسد. دیگر پیشرانه های در نظر گرفته ۳٫۰ لیتری ۲۵۴ اسب بخاری و ۵٫۰ لیتری هشت سیلندر سوپرشارژ ۵۱۸ اسب بخاری می باشد. به گفته لندروور مدلی با پیشرانه هشت سیلندر سوپرشارژ ۵٫۰ لیتری می تواند در کمتر از ۵٫۱ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتربرساعت دست پیدا کند و قدرتمندترین نسخه P400e پلاگین هیبریدی رنجروور به شمار می رود.

لندروور همچنین یک سیستم سنجش Wade را برای این مدل در نظر گرفته که هنگام عبور از دریاچه یا رودخانه عمق آب را مشخص می سازد. این سنسورها در زیر آینه و برخی قسمت های بیرونی شاسی بلند موردبحث لندروور قرار گرفته است. این سیستم به راننده هشدار خواهد داد که اگر مدل بیش از حد در عمق آب قرار گرفت از پیش روی در آب جلوگیری شود.

لندروور برای محصول جدید خود یک سیستم درایو اختیاری در کنار کروزکنترل تطبیقی قرار داده و با کمک های فرمان پذیر می توان رانندگی جذابی داشت. گذشته از آن سیستم های ایمنی و کمکی مختلفی چون ترمز اضطراری، پایش نقطه کور، سیستم نگهداری روی خط، شناسایی علائم راهنمایی، نظارت وضعیت راننده، دوربین ۳۶۰ درجه و برخی دیگر اشاره داشت.

لندروور همچنین سیستم InControl Touch Pro Duo را برای مدل ۲۰۱۸ معرفی کرد. این سیستم با نمایشگر ۱۰ اینچی لمسی در کنسول مرکزی و دو نمایشگر ۱۰ اینچی لمسی در بخش عقب همراست. لندروور همچنین از پورت USB، پورت HDMI، اسپیکرهای پریمیومی، پشتیبانی از وای فای و برخی دیگر را به کار گرفته است.

قیمت این محصول سال ۲۰۱۹ لندروور در نسخه پایه ۸۸ هزار دلار اعلام شده که از پیشرانه ۶ سیلندر ۳۴۰ اسب بخاری برخوردار است. مدلی با فاصله دو محور طولانی تر SVAutobiography قیمتی ۲۰۷ هزار دلاری داشته اما نسخه P400e با قیمت پایه ۹۵ هزار دلار به فروش می رسد. همچنین یک مدل کوپه نیز با قیمت ۲۹۵ هزار دلار تنها در ۹۹۹ دستگاه نیز عرضه می شود.Source link

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

آخرین اخبار

بام وب بام وب