اپل هزینه تعمیرات آیفون XR را اعلام کرد
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ 9 ماه قبل

اپل هزینه تعمیرات آیفون XR را اعلام کرد

فروش iPhone XR اپل از این هفته آغاز خواهد شد و پیش از عرضه به بازار، کمپانی سازنده اطلاعاتی از قیمت تعمیر این گوشی ارائه داده است. اگر صفحه LCD ناچ داری گوشی آیفون ۱۰آر دچار خراش یا شکستگی شود، در صورتی که شما سرویس AppleCare+ نداشته باشید، باید برای ت…

اپل هزینه تعمیرات آیفون XR را اعلام کرد

فروش iPhone XR اپل از این هفته آغاز خواهد شد و پیش از عرضه به بازار، کمپانی سازنده اطلاعاتی از قیمت تعمیر این گوشی ارائه داده است. اگر صفحه LCD ناچ داری گوشی آیفون ۱۰آر دچار خراش یا شکستگی شود، در صورتی که شما سرویس AppleCare+ نداشته باشید، باید برای تعمیر آن ۱۹۹ دلار بپردازید. این مبلغ به طرز قابل توجهی از تعویض پنل OLED آیفون XS و XS Max که به ترتیب هزینه ۲۷۹ دلاری و ۳۲۹ دلاری برای شما خواهد تراشید، کمتر است. در همین حال، تعویض باتری در هر سه دستگاه ۶۹ دلار هزینه خواهد داشت.

تعمیرات مربوط به آسیب‌های دیگر مانند شکستن پنل شیشه‌ای پشت گوشی ۳۹۹ دلار در آیفون XR هزینه دارد، در آیفون‌های XS و XS Max دستمزد تعمیر پنل پشت ۵۴۹ و ۵۹۹ دلار می‌باشد. در مجموع تعمیرات گوشی iPhone XS مشابه با گوشی سال گذشته این شرکت، یعنی آیفون ۱۰ است. سرویس AppleCare+ دو حادثه‌ای که برای گوشی اتفاق افتاده باشد را پوشش داده و صرف نظر از مدل، آن را با هزینه ۹۹ دلاری پوشش می‌دهد و هزینه تعمیر صفحه نمایش را به ۲۹ دلار می‌رساند. برای اشتراک سرویس AppleCare+ کاربران گوشی‌های آیفون XR، آیفون ۸ پلاس و ۷ پلاس ۱۴۹ دلار و صاحبان گوشی آیفون XS و XS Max باید ۱۹۹ دلار بپردازند. این سرویس تا ۲ سال گوشی را تحت پوشش قرار می‌دهد، هر سال یک تعمیر. اگر بخواهید از خدمات تعمیر استفاده کنید، ارزشش را دارد.

البته لازم به ذکر است که تخفیفی که اپل برای تعمیرات باتری آیفون ۶ در نظر گرفته است، در تاریخ ۳۱ دسامبر تمام می‌شود. هزینه فعلی آن ۲۹ دلار است، اما با تمام شدن تخفیف، در سال جدید به ۴۹ دلار خواهد رسید. هزینه تعمیر باتری آیفون ۱۰ هم ۶۹ دلار خواهد شد. البته اگر گوشی آیفون خود را برای تعمیرات به جای به غیر فروشگاه‌های اپل برده باشید، این سرویس‌ها شامل شما نخواهد شد.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

آخرین اخبار

دسته بندی موضوعی

تابناك وب بام وب تابناك وب بام وب تابناك وب تابناك وب