راهنمای پیدا کردن بهترین سلاح‎ها و تجهیزات در Red Dead Redemption 2
شنبه 24 نوامبر 2018 1 سال قبل

راهنمای پیدا کردن بهترین سلاح‎ها و تجهیزات در Red Dead Redemption 2

سوارکاری، یاغی گری، گاوچرانی، شکار، دوئل و هفت تیرکشی ویژگی و مهارت هایی هستند که دوران اوج آن ها را باید در غرب وحشی یافت. تا به امروز در قسمت های قبلی سری مطالب آموزشی Red Dead Redemption 2، یاد …

The post راهنمای پیدا کردن بهترین سلاح‎ها و تجهیزات در Red Dead Redemption 2 appeared first on دیجیاتو.

سوارکاری، یاغی گری، گاوچرانی، شکار، دوئل و هفت تیرکشی ویژگی و مهارت هایی هستند که دوران اوج آن ها را باید در غرب وحشی یافت. تا به امروز در قسمت های قبلی سری مطالب آموزشی Red Dead Redemption 2، یاد دادیم که چطور بهترین حیوانات و ماهی ها را شکار کنید، پول زیادی به جیب بزنید و شرایط را برای اعضای کمپ بهتر کنید.

اما این دوران خاص از تاریخ بدون هفت تیرهای زیبا، شاتگان های کشنده و رایفل های قدرتمندش رنگ و بویی ندارد. Red Dead Redemption 2 هم به عنوان بهترین عنوان وسترن این روزها و حتی برترین بازی سال، از اهمیت این موضوع چشم پوشی نکرده و ۵۹ سلاح مختلف برای شما در نظر گرفته است که پیدا کردن بسیاری از آن ها به این سادگی ها نیست.

در قسمت پنجم از این سری راهنما، این بار آموزش می دهیم چگونه سلاح های خود را شخصی سازی و نمونه های کمیاب را پیدا کنید و همچنین بهترین سلاح از هر نوع را معرفی خواهیم کرد.. قسمت های قبلی این مطلب نیز در زیر لیست شده اند، در صورتی که شانس خواندن آن ها را پیش تر دست داده بودید.

شخصی سازی سلاح ها

به سلاح فروشی هایی که در شهرها قرار دارد، مراجعه کنید و گزینه Customize را از منو انتخاب کنید. حالا با رفتن به بخش Components می توانید قسمت های مختلفی از سلاح چون لوله، دوربین، مگسک و قنداق آن را شخصی سازی کرده و تغییر دهید. تقریبا با اضافه کردن دوربین، لوله درازتر و مگسک بهتر به هر سلاحی، بُرد آن بیشتر و لگدش کمتر می شود.

با رفتن به بخش های دیگر نیز این توانایی را خواهید داشت تا رنگ بخش های مختلفی از سلاح مانند ماشه را تغییر داده و حتی طرح های مشخصی را روی سلاح حکاکی کنید.

برداشتن و غلاف کردن سلاح ها

هوش مصنوعی Red Dead Redemption 2 به قدری دقیق و رفتار کاراکترهای به اندازه ای طبیعی و واقعی است که فکر کنم کمتر کسی بخواهد هنگام سلام کردن به یک رهگذر بیچاره، اشتباهی یک گلوله در سینه اش خالی کند. این اشتباه نسبتا رایج از اینجا نشات می گیرد که دکمه تعامل با کاراکترها با دکمه نشانه گیری سلاح یکی است و برای همین کافیست سلاحی دست آرتور باشد تا این اشتباه مرگبار پیش آید.

برای غلاف کردن سلاح خود تنها کافیست دکمه L1 در پلی استیشن ۴ یا دکمه LB در ایکس باکس وان را فشار دهید، با فشار دادن دوباره این دکمه نیز آرتور سلاح مورد نظر را بار دیگر از غلافش خارج می کند. اگر هم می خواهید سلاح یکی از جنازه ها را بردارید، با زدن دکمه R1 یا RB در گوشه پایین تصویر سلاح را انتخاب کرده و با زدن دکمه L1 آن را بردارید.

اگر مهماتی که به همراه دارید برایتان کافی نیست، با رفتن به سلاح فروشی ها Bandolier و Gunbelt ارتقایافته را خریداری کنید و یا با کامل کردن چالش های Trapper ها (فروشنده هایی که با علامت پنجه مشخص شدند) تجهیزات بهتری به دست آورید.

بهترین سلاح های Red Dead Redemption 2

بهترین هفت تیر

با رفتن به مغازه های سلاح فروشی با سه انتخاب متفاوت برای خرید هفت تیر مواجه خواهید شد. هفت تیر ۸۴ دلاری شوفیلد (Schofield) بهترین آن هاست که هم آسیب زیادی به دشمنان وارد می کند و هم دقت و سرعت خوبی دارد.

اگر نمی خواهید پولی خرج کنید، راه دیگر سرقت از مغازه دکتر شهر ولنتاین است. بسیاری از فروشنده های بازی عملیات های غیرقانونی و پنهانی در پشت مغازه خود انجام می دهند که با سرقت از آن ها می توانید پول خوبی به دست آورید. اما در کنار پول، جعبه ای در پشت مغازه دکتر این شهر وجود دارد که با لوت کردن آن صاحب این سلاح خوش دست و قدرتمند می شوید.

بهترین تپانچه

تپانچه Volcanic بیشترین قدرت را دارد و همچنین با برچسب قیمت ۱۵۰ دلاری اش ارزان ترین تپانچه بازی هم است. تپانچه نیمه اتوماتیک بازی (Semi-Automatic) سرعت شلیک و پر کردن خشاب بالایی دارد و در نهایت تپانچه Mauser بیشترین ظرفیت گلوله را بین همه تپانچه ها داراست.

بهترین رایفل 

هر دو رایفل اسپرینگفیلد (Springfield) و بولد اکشن (Bold Action) از بهترین سلاح های بازی هستند. هر دو رایفل کند بوده اما بولد اکشن دقیق تر و اسپرینگفیلد کمی قدرتمندتر است. فارغ از این دو، لیچفیلد بهترین رایفل سریع بازی است که ۱۴۵ دلار هزینه برایتان به دنبال خواهد داشت.

بهترین شاتگان

شاتگان Repeating بیشترین قدرت را دارد اما با داشتن دو تا شاتگان دو لول (Swan-Off) می توان همزمان با هر دو شلیک کرد که شک نکنید انتخاب جذاب تری است.

بهترین اسنایپر

قدرت شخصی سازی Red Dead Redemption 2 به قدری بالا است که می توانید تقریبا تمامی رایفل ها را با نصب یک دوربین به سلاح تک تیرانداز تبدیل کنید. اما اگر به دنبال گزینه ای قدرتمندتر اما به طبع آن کندتر هستید، چندین سلاح تک تیرانداز هم برای فروش در مغازه ها موجود بوده که بهترین آن ها بدون شک Carcano Rifle است.

این سلاح بُرد بسیار زیادی دارد، قدرتش برای کشتن یک فیل کافیست (معمولا به سلاح های قدرتمند فیل‎کش گفته می شود) و دقتی بسیار زیاد و نقطه ای دارد.

بهترین سلاح سرد

تبر آمریکایی تاماهاوک (Tomahawk) سلاح بسیار کشنده ای که از فاصله نزدیک تنها با یک پرتاب اکثر اهداف را از پا در می آورد و برای کشتن مخفیانه دشمنان انتخاب بسیار مناسبی است. فقط به یاد داشته باشید که بعد از هر بار استفاده آن را دوباره بردارید تا مجبور نشوید برای خرید آن هزینه کنید.

اما بهتر از آن، زمانی که به شهر سنت دنی (Saint Denis) می رسید، به مغازه های خرید و فروش بازی که با نام Fence شناخته می شود، سری بزنید و آیتم Homing Tomahawk Pamphlet را خریداری کنید. شاید از لحاظ ظاهری متوجه تغییر خاصی نشوید اما پر جغدی که با این ارتقا به تبر اضافه می شود، دقت آن را بسیار بالا می برد.

سلاح‌های خاص و کمیاب 

تپانچه نیمه‌شب (Midnight's Pistol)

در همان شهر ولنتاین که در فصل مقدمه بازی با آن آشنا می‌شوید، سری به کافه دوم شهر که کمی هم کوچک‌تر است بزنید تا با نویسنده‌ای آشنا شوید. این نویسنده تصمیم دارد تا زندگی‌نامه‌ای از یک هفت‌تیرکش دائم‌الخمر بنویسد اما برای نوشتن آن به اطلاعات بیشتری نیاز دارد. برای همین او چند تا از معروف‌ترین هفت‌تیرکش‌های آمریکا را به آرتور معرفی کرده و عکس‌هایشان را در اختیارش قرار می‌دهد.

با دسترسی به هر کدام از این تصاویر و نگاه کردنشان، موقعیت حدودی این افراد مشخص می‌شود. به سراغ بیلی میدنایت بروید تا با کشتن او صاحب تپانچه‌اش شوید، تپانچه مدل Mauser که حکاکی‌های طلا هم دارد. این سلاح سرعت شلیک بالایی دارد اما قدرتش متوسط است و بیشتر مناسب بخش‌های ابتدایی بازیست.

هفت‌تیر فلاکو (Flaco)

یکی دیگر از شخصیت‌های ماموریت فرعی بالا که فلاکو نام دارد، ریوالور یا هفت‌تیر زیبایی دارد که مشابه با مورد قبلی با کشتن او صاحب این سلاح خواهید شد. البته قدرت و توانایی‌های این هفت‌تیر آنقدر هم خیره‌ کننده و جالب نیست.

هفت‌تیر گرنگر (Granger)

امت گرنگر (Emmet Granger) تفنگدار دیگری است که هفت‌تیری زیبا با دسته مرواریدی در دست دارد. البته قدرت این سلاح حتی به خوبی هفت‌تیر نفر قبلی یا همان فلاکو هم نیست.

هفت‌تیر کالووی (Calloway)

این آخرین هفت‌تیر و سلاحی است که با تمام کردن این سری ماموریت فرعی به دست می‌‌آورید. فقط فراموش نکنید که بعد از کشتن آخرین هفت‌تیرکش، جنازه‌اش را لوت کنید. روی این هفت‌تیر عبارت Canis Cane Edit حکاکی شده که ارجاعی جالب به اسم یکی دیگر از ساخته‌های راکستار یعنی بازی Bully‌ است.

‌هفت‌تیر Algernon

تمامی ماموریت‌ها و وظایف مشخص شده در چالش Dutchesses and Other Animals را به پایان برسانید و پاداش شما هفت‌تیری زیبا با دسته مرواریدی است. این ماموریت‌ها همگی توسط شخصی به نام Algernon Wasp به آرتور داده می‌شود و برای ملاقات با او باید تا فصل چهارم بازی و رسیدن به شهر سنت دنی صبر کنید. خوشبختانه این هفت‌تیر سرعت شلیک بسیار خوبی دارد.

تیشه سنگی

پنج سال از عرضه GTA V می‌گذرد و این بازی هنوز هم به لطف بخش آنلاین قدرتمندش می‌فروشد و سرورهایش پر از بازیکن‌هایی از سراسر جهان است. بنابراین برای راکستار چه تصیمی بهتر از آن است که با یک سری چالش گیمرها را به تجربه هر دو بازی خود دعوت کند؟ تیشه سنگی یکی از سلاح‌های سرد جالب Red Dead Redemption 2 است که نه تنها در GTA هم وجود دارد، بلکه برای آزاد کردن آن اتفاقا باید ابتدا به سراغ این بازی بروید.

وارد GTA Online شوید، پیامک‌های گوشی خود را جستجو کنید تا پیغامی را ببینید که از طرف Maude Eccles یکی از شخصیت‌های فرعی بازی آمده است. او از شما می‌خواهد تا بانتی یا همان جایزه‌هایی که تعیین شده را کسب کنید و در نهایت بعد از ۵ بانتی، مختصات و آدرس محل تیشه سنگی را می‌گوید.

زمانی که تیشه سنگی را به دست آوردید، با آن ۲۵ نفر را بکشید تا جایزه ۲۵۰ هزاردلاری بازی نیز آزاد شود. در نهایت این سلاح جالب در Red Dead Redemption 2 نیز موجود می‌شود و برای پیدا کردن آن باید تا شمال منطقه Owanjila بروید تا تیشه سنگی را در گورستان آمریکایی‌های بومی آن منطقه پیدا کنید.

هفت‌تیر دابل اکشن (Double-Action)

‌هفت‌تیر دابل اکشن سلاح دیگری است که برای دستیابی به آن باید به سراغ GTA V بروید. «شایعه شده که عتیقه‌ای از دوران قدیم تازه کشف شده و این گنج در انتظار کسانی است که جرات پیدا کردنش را دارند» این پیغامی است که در بازی پدیدار می‌شود و سپس در ادامه می‌گوید:‌ «حواستان به گوشی iFruit خودتان باشد چرا که ایمیل مخصوصی شامل سرنخی برای پیدا کردن این هفت‌تیر ارسال خواهد شد.»

ایمیل خود در بازی را چک کنید و دنبال پیغامی از ایمیلی به آدرس vanderlinde@eyefind.com باشد که آدرس صندوقچه‌ای را برایتان مشخص خواهد کرد. با باز کردن این صندوقچه صاحب این هفت‌تیر جذاب خواهید شد اما برای آزاد شدن آن در Red Dead Redemption 2 باید ۲۵ نفر را با شلیک به سر بکشید.

برای گرفتن این هفت‌تیر در بازی، پس از پایان فصل اول بازی و بعد از آن به یکی از سلاح فروشی‌ها بروید تا آن را به صورت رایگان خریداری کنید. البته می‌توانید همان جا دابل اکشن را شخصی‌سازی کرده و طلایی‌اش کنید.

شاتگان کمیاب

غاری در غرب نقشه Red Dead Redemption 2، درست در شمال غرب دره بزرگ (Big Valley) یا غرب Hanging Dog Ranch قرار دارد. در داخل این غار فرد منزوی و اجتماع‌گریزی پیدا می‌کنید که صاحب این شاتگان کمیاب است. این شاتگان تفاوتی از لحاظ قدرت با شاتگان عادی ندارد اما بی‌نهایت زیباست.

محل پیدا کردن این شاتگان کمیاب (برای دیدن سایز کامل عکس کلیک کنید)

‌‌رایفل کمیاب Rolling Back

این سلاح یکی از بهترین تک تیراندازهای بازی است که در انتهای ماموریت داستانی Magicians for Sport به آن دست پیدا می‌کنید. یکی از افرادی که دوست شما را دزدیده این سلاح را در اختیار دارد، بنابراین حتما تمامی جنازه‌ها را بگردید تا آن را پیدا کنید.

‌‌شاتگان دو لول کمیاب

متاسفانه برای به دست آوردن این شاتگان باید دست‌هایتان را به خون آلوده کنید. نقشه بازی را باز کرده و علامتی درست زیر حرف a در منطقه Manito Glade قرار دهید. در این منطقه خانه‌ای در جنگل پیدا خواهید کرد که ساکن آن صاحب اختیار این شاتگان است. کافیست او را بکشید تا این شاتگان برای شما شود. فقط حتما جنازه او را لوت کنید چون در غین این صورت نمی‌توانید بعدها در بازی نمونه آن را پیدا کنید.

تبر تاماهاوک باستانی

نقطه‌ای از نقشه که این تبر را در آنجا می‌توانید پیدا کنید.

این تبر قدرتمند برای شکار حیوانات متوسط بازی بسیار ایده‌آل است. برای پیدا کردن آن به شمال شرق منطقه Calumet Ravine بروید. تبر درون هدفی چوبی فرو رفته که یافتن آن را آسان‌تر می‌سازد.

تیشه شکاری

درست در زیر حرف K در منطقه Window Rock و شمال خطوط راه‌آهن در The Grizzlies با ساختمانی رو به رو خواهید شد. به سمت راست آن بروید تا تیشه شکاری بازی را فرو رفته در کنده یک درخت پیدا کنید. این تیشه دارای تیغه‌ای بلند است که کنترل آن را راحت‌تر می‌کند و همچنین می‌توان آن را پرتاب نیز کرد.

تیشه وایکینگ‌ها

پیدا کردن دو سلاح آخر این لیست کمی دشوارتر از موارد بالا بوده و به صبر و حوصله بیشتری احتیاج دارد. ولی اگر از ایفای نقش یه کابوی بی‌کله خسته شدید، شاید وقتش رسیده کمی هم ظاهر وایکینگ‌ها را به خود بگیرید. در شمال غرب شهر معدنی انزبزرگ (Annesburg)، مقبره‌ای وجود دارد که با نام Old Tomb شناخته می‌شود، درست در آن طرف رودخانه.

برای پیدا کردن ست تجهیزات وایکینگ‌ها باید به این منطقه بروید (برای مشاهده سایز کامل کلیک کنید)

وارد مقبره شوید و در میان محراب می‌توانید تیشه‌ای را پیدا کنید که متعلق به وایکینگ‌ها بوده است. وارد اتاق‌های جانبی دیگر شوید تا در یکی از آن‌ها کلاهخود واکینگی را که بالای یکی از جمجمه‌ها قرار دارد، هم بردارید. آیتم مخفی دیگر شانه‌ای است که در پشت چندین جمجمه قرار دارد و برای پیدا کردن آن یا می‌توانید از قابلیت Dead Eye استفاده کرده یا به تمامی جمجمه‌ها شلیک کنید تا در نهایت آن را ببینید.

شمشیر دزد دریایی

بدون شک تا اینجا متوجه شدید که بر خلاف انتظار گویا در غرب وحشی سلاح‌های سرد مخفی و جالب بازی بیشتر از هفت‌تیر‌ها و شاتگان‌هاست. از واکینگ‌ها که بگذریم، حالا نوبت آن رسیده به دریاها و دوران اوج دزدان دریایی برویم. اگه همیشه این فانتزی عجیب را داشتید که کلاه دزدان دریایی را به سر کرده و سوار بر اسب شمشیر خود را در هوا حرکت دهید، راکستار ناامیدتان نکرده.

برای پیدا کردن این شمیشیر شکسته، به شهر سنت دنی (Saint Denis) رفته و از روی پل قطار بزرگ آن منطقه به سمت جنوب شرق خیره شوید تا مجموعه‌ای از جزیره‌های کوچک را پیدا کنید.

به دنبال قایقی ویران شده بگردید. اما حتما قبل از آنکه به این منطقه بروید، اسب خود را در منطقه‌ای امن نگه دارید چرا که تمساح‌های ریز و درشت بسیاری در آن منطقه زندگی می‌کنند که به راحتی هر اسبی را ترسانده و شما را نقش زمین می‌کنند. همچنین حتما با خودتان سلاح قدرتمندی چون شاتگان به همراه داشته باشید تا بتوانید از عهده حملات کشنده و خطرناک تمساح‌ها برآیید.

در مرداب به سمت پایین و از جزیره‌ای به سمت جزیره دیگر حرکت کنید تا در نهایت قایق ذکر شده را بیابید، قایقی که اسکلت صاحبش نیز در وسط آن جا خوش کرده.

منطقه‌ای که قایق مخروبه ذکر شده در آنجا قرار دارد (برای دیدن سایز کامل کلیک کنید)

شمشیر را از تو قایق بردارید اما اگر می‌خواهید ست لباس‌های دزد دریایی‌تان کامل شود، پس بهتر است به دنبال کلاه سه گوشه مخصوص دزد دریایی‌ها هم باشید. برای دستیابی به این کلاه، به جزیره بزرگی که در دریاچه Flat Iron قرار دارد، بروید اما برای رفتن به آنجا نیاز به قایق دارید که می‌توانید آن را از کمپ خریداری کنید. این قایق ۳۶۰ دلار برایتان هزینه به دنبال خواهد داشت.

در همین منطقه پارو بزنید تا کشتی بزرگ دزدان دریایی را در شمال این جزیره پیدا کنید، خیالتان راحت باشد این کشتی به اندازه‌ای بزرگ است که از چشم‌های کسی دور نماند. به داخل کشتی بروید تا کلاه سه گوشه مخصوص را در نهایت پیدا کنید.

ارتقا تیروکمان

شاید عجیب باشد اما در بازی‌ای که چندین مدل مختلف هفت‌تیر، شاتگان و رایفل طراحی شده تنها یک تیرکمان وجود دارد. ولی کمان Longarm Back Bow یکی از کاربردی‌ترین سلاح‌های بازیست که از آن هم برای شکار بهتر حیوانات و هم کشتن دشمنان استفاده کرد. البته این کمان قابل ارتقا نیست اما با آپگرید کردن تیر‌های آن می‌توان از آن سلاح قدرتمندتری ساخت.

در همان فصل ابتدایی بازی و وقتی برای اولین بار به شکار می‌روید، یکی از اعضای گروه این کمان را در اختیار شما قرار می‌دهد. بنابراین اگر آن را نتوانستید در چرخه سلاح‌های آرتور پیدا کنید، احتمالا آن را در خورجین اسب جا گذاشته‌اید. تیرهایی عادی که در اختیار دارید، برای کشتن مخفیانه دیگران و شکار حیوانات کاملا کفایت می‌کند و استفاده از این سلاح نه تنها کمترین آسیب را به پوست حیوان می‌زند، بلکه مانع از ترسیدن و فرار حیوانات مجاور هم می‌شود.

اما با پیشروی در داستان بازی این قابلیت را پیدا می‌کنید که تیرهای مخصوصی را برای شکار حیوانات مختلف و حتی تیرهای انفجاری بسازید.

تیر ارتقایافته (Improved)

این تیر قدرت بیشتری از تیرهای عادی داشته و آن را پس از پایان فصل اول به بعد می‌توان خریداری کرد. قدرت زیاد این تیر از نفوذ بیشتر آن ناشی می‌شود، بنابراین اگر دنبال تیری کشنده‌تر اما بدون قدرت خاصی هستید، Improved Arrow گزینه مناسبی است.

تیر Small Game

این نوع از تیر قابل خریدن از مغازه‌ها نیست و باید خودتان آن را کرفت کرده یا به عبارتی بسازید. بهترین کاربرد این تیر برای زدن پرنده‌های کوچک است اما از آن برای کشتن مار، موش، میمون، خفاش و وزغ هم می‌توانید استفاده کنید.

تیر سمّی (Poison Arrow)

بعد از پایان فصل دوم Red Dead Redemption 2، این نوع از تیر را می‌توانید از مغازه‌های Fence (که با علامت حفاظ در نقشه مشخص شده) خریداری کنید. این تیر هم انسا‌ن‌ها را مسموم می‌کند و هم حیوانات متوسط را سریع‌تر زمین‌گیر می‌کند. بهترین استفاده از این تیر، زدن کایوتی‌ها، خوک‌های وحشی، آرمادیلو و پرنده‌های بزرگتری چون عقاب و شاهین است.

تیر آتشی (Fire Arrow)

در اواسط فصل دوم بازی این نوع از تیر آزاد می‌شود که بدون شک نیازی هم به توضیح ندارد. زه کمان را بکشید و هر حیوان یا شخصی را که خواستید، به آتش بکشید.

تیر دینامیتی

با رسیدن به انتهای فصل سوم قوی‌ترین تیر بازی آزاد می‌شود. کافیست چند نفر در نزدیکی هم باشند تا بتوانید با یکی از این تیرها همه آن‌ها را به آن دنیا بفرستید. بدیهتا توصیه می‌کنیم از این نوع تیر انفجاری برای زدن حیوانات استفاده نکنید چرا که پوست و گوشت آن‌ها کاملا خراب می‌شود.

The post راهنمای پیدا کردن بهترین سلاح‎ها و تجهیزات در Red Dead Redemption 2 appeared first on دیجیاتو.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

آخرین اخبار

دسته بندی موضوعی

تابناك وب بام وب تابناك وب بام وب تابناك وب تابناك وب