پنجره دوجداره پنجره دوجداره
۵ دلیل برای آنکه برول استارز (Brawl Stars) را بازی کنید!
سه‌شنبه 4 دسامبر 2018 2 سال قبل

۵ دلیل برای آنکه برول استارز (Brawl Stars) را بازی کنید!

brawl-stars-12 5 دلیل برای آنکه برول استارز (Brawl Stars) را بازی کنید!

سومین بازی ارایه شده توسط سوپر سل با نام برول استارز یا همان نبرد ستارگان، محتوایی کاملا متفاوت از دو عنوان قبلی یعنی کلش آو کلنز و کلش رویال دارد. در این بازی که سال پیش ابتدا برای iOS عرضه شد، شما قادر هستید تا در مجموعه‌ای از مینی گیم‌های گوناگون، بسته به علاقه خودتان […]

نوشته ۵ دلیل برای آنکه برول استارز (Brawl Stars) را بازی کنید! اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

brawl-stars-12 5 دلیل برای آنکه برول استارز (Brawl Stars) را بازی کنید!

سومین بازی ارایه شده توسط سوپر سل با نام برول استارز یا همان نبرد ستارگان، محتوایی کاملا متفاوت از دو عنوان قبلی یعنی کلش آو کلنز و کلش رویال دارد. در این بازی که سال پیش ابتدا برای iOS عرضه شد، شما قادر هستید تا در مجموعه‌ای از مینی گیم‌های گوناگون، بسته به علاقه خودتان شرکت کرده و با سایر کاربران به نبرد بپردازید.

این بازی که به‌صورت آنلاین تنها امکان بارگذاری دارد، به تازگی برای گوشی‌های اندروید ارایه شده و البته برای ایران هنوز عرضه نشده است و برای دریافت آن شاید مجبور به استفاده از وی‌پی‌ان باشید. البته پس از نصب، بدون استفاده از فیلترشکن قادر به اجرای بازی خواهید بود.

بایستی Brawl Stars را همچون دو عنوان قبلی، یکی از شاهکارهای سوپر سل دانست که همچنان رو به پیشرفت است و حتی حالت بازی عمودی آن، تبدیل به مود افقی شده تا بازیکن تسلط بیشتری بر روی ستاره‌هایش در نبرد داشته باشد!

حال در این مقاله، قصد داریم تا ۵ دلیل برای شما عنوان کنیم تا بدانید که چرا جدیدترین عنوان ارایه شده توسط سوپر سل، ارزش بازی و تجربه کردن را داراست.

۱- برول استارز ساده است

به‌طور حتم نبرد ستارگان می‌تواند ساعت‌ها، روزها و حتی ماه‌ها شما را سرگرم کند اما برای یاد گرفتن بازی، شاید تنها به یک یا نهایت چند ساعت زمان نیاز داشته باشید تا اصول بازی، نحوه آپدیت کردن نیروها، تنوع مراحل و… را به‌خوبی فرا بگیرید.

brawl-stars-11 5 دلیل برای آنکه برول استارز (Brawl Stars) را بازی کنید!

خوشبختانه همچون سایر بازی‌های سوپر سل، پیچیدگی خاصی در اجرای بازی وجود ندارد و به‌خاطر گیم پلی روان و راحت، به سرعت آن را فراگرفته و خودتان را در قامت یک بازیکن حرفه‌ای می‌بینید.

۲- نبرد ستارگان تکراری نمی‌شود

برخلاف دو بازی قبلی از سری کلش، این بار شما در محیط‌هایی قرار می‌گیرید که هر کدام، تفاوت بسیار زیادی با یکدیگر دارند. جالب اینجاست که حتی برخی مراحل در هر ۲۴ ساعت تغییر می‌کنند و با توجه به شکل بازی، به‌راحتی می‌توان حدس زد که سوپر سل به مرور، مینی گیم‌های بیشتری را هم عرضه می‌کند تا همیشه جا برای پیشرفت وجود داشته باشد.

brawl-stars-18 5 دلیل برای آنکه برول استارز (Brawl Stars) را بازی کنید!

در Brawl Stars شما نه تنها مراحل متنوعی را تجربه می‌کنید، بلکه نقشه‌های هر مینی گیم نیز عوض می‌شود تا در کل با دنیایی متنوع و تهی از تکراری شدن روبه‌رو باشید.

۳- ستارگانی که تبدیل به ستاره قلب شما می‌شوند

در هر بازی شما تنها با یک نیرو می‌توانید وارد شوید، شخصی که با عنوان ستاره مبارزه شناخته شده و قاعدتا همه داشته‌های خودتان را بایستی بر روی وی سرمایه گذاری کنید. تنوع این ستارگان که هر کدام دو نیروی مختلف دارند، بسیار زیاد بوده و قاعدتا با گذر زمان بر تعدادشان نیز افزوده خواهد شد.

brawl-stars-5 5 دلیل برای آنکه برول استارز (Brawl Stars) را بازی کنید!

خوشبختانه پس از مدت کوتاهی بازی کردن، تعداد نسبتا زیادی از این ستارگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت و برای همین از تنوع این بازیگران قدرتمند و دوست داشتنی لذت خواهید برد.

۴- بدون پرداخت پول هم می‌توان برنده شد

یکی از خصوصیات دوست داشتنی در ساخته‌های سوپر سل، به این مورد برمی‌گردد که صرفا پرداخت هزینه باعث پیروزی شما نمی‌شود، زیرا با کمی صبر و حوصله بیشتر می‌توان به آنچه دیگران دارند دست یافت و از سوی دیگر تعادل بازیکنان در هر مینی گیم به خوبی رعایت شده و از نظر سطح قدرت، شما با هم‌رده‌های خود روبه‌رو خواهید شد.


brawl-stars-23 5 دلیل برای آنکه برول استارز (Brawl Stars) را بازی کنید!

در واقع برخلاف بسیاری از بازی‌ها که به اصطلاح Pay To Win نامیده می‌شوند، نیازی نیست تا برای برنده شدن پول پرداخت کنید و صرف کردن هزینه، تنها سرعت شما را در رسیدن به جایگاه مدنظرتان بیشتر می‌کند.

۵- بازی‌های گروهی دو نفره و سه نفره جذاب

یکی از جذابیت‌های کلش رویال، توانایی بازی هم زمان به‌صورت دو نفره بود که بسیاری را ترغیب کرد تا به همراه دوستان‌شان، به بازی بپردازند. حال در برول استارز شما نه تنها دو نفره، بلکه سه نفره نیز می‌توانید به بازی کردن بپردازید.

brawl-stars-15 5 دلیل برای آنکه برول استارز (Brawl Stars) را بازی کنید!

اضافه کردن دوستان در نبرد ستارگان بسیار ساده است و خیلی راحت می‌توان تجربه بازی چند نفره، آن هم با مراحل گوناگون را به‌دست آورد. در واقع بایستی برول استارز را یکی از بهترین بازی‌های مالتی مدیا دانست که با روانی عالی اجرا می‌شود.

نوشته ۵ دلیل برای آنکه برول استارز (Brawl Stars) را بازی کنید! اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

آخرین اخبار

دسته بندی موضوعی

تابناك وب بام وب تابناك وب بام وب تابناك وب تابناك وب