پنجره دوجداره پنجره دوجداره
دستگیری استریمر فورت‌نایت پس از کتک زدن همسرش در هنگام بازی
دوشنبه 10 دسامبر 2018 2 سال قبل

دستگیری استریمر فورت‌نایت پس از کتک زدن همسرش در هنگام بازی

یک استریمر استرالیایی بازی Fortnite با نام MrDeadMoth پس از آنکه همسرش را در حین بازی مورد آزار و اذیت قرار داد، بازداشت شد. ویدئوی درگیری او با همسرش در شبکه اجتماعی توئیتر به سرعت منتشر شد و شواهد نشان می‌دهد که درگیری این دو فیزیکی بوده است. صدای گر…

دستگیری استریمر فورت‌نایت پس از کتک زدن همسرش در هنگام بازی

یک استریمر استرالیایی بازی Fortnite با نام MrDeadMoth پس از آنکه همسرش را در حین بازی مورد آزار و اذیت قرار داد، بازداشت شد. ویدئوی درگیری او با همسرش در شبکه اجتماعی توئیتر به سرعت منتشر شد و شواهد نشان می‌دهد که درگیری این دو فیزیکی بوده است. صدای گریه زن و کودک این شخص در سراسر ویدئو شنیده می‌شود و او چندین بار در طول این ویدئو بازی را ترک می‌کند و همسرش را مورد آزار قرار می‌دهد. ویدئوی این درگیری در اینترنت موجود است اما به دلیل الفاظ زشتی که در آن ردوبدل می‌شود و صحنه‌ها و صدای بسیار ناراحت کننده دیدن آن را به شما توصیه نمی‌کنیم.

یکی از کاربران توئیتر که Cylints نام دارد و ادعا می‌کند که متخصص امنیت سایبری و جرائم اینترنتی است، پس از پخش این ویدئو، به روش خودش عدالت را برای MrDeadMoth اجرا کرده است. ظاهراً نام اصلی این گیمر لوک بوده و Cylints توانسته با دسترسی به رمزعبورش زمینه دستگیری او را فراهم کند. Cylints کمی بعد اعلام کرد که حال همسر باردار این استریمر خوب است. ظاهراً لوک قصد داشته که با دو فرزند خود فرار کند، اما Cylints با در اختیار قرار دادن IP آدرس لوک و اطلاعات هتلی که او رزرو کرده است به پلیس، او را به ماموران تحویل داده است. او همچنین کشف کرده است لوک پیش از این هم به دلیل آزار و اذیت بازداشت شده است.

فورتنایت همچنان به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ویدئویی در سراسر جهان مورد استقبال گیمرها است و درآمد بسیار زیادی از این راه کسب کرده، اما این بازی پرطرفدار مشکلاتی نیز به همراه داشته است. در ماه سپتامبر گزارشی منتشر شده که ادعا می‌کرد این بازی بتل رویال زمینه‌ساز ایجاد ۲۰۰ تقاضای طلاق در انگلستان شده است. در همین حال، ماه گذشته نیز گزارش منتشر شد که نشان میداد تعداد کودکانی که پدر و مادر آنها برای اعتیادشان به بازی فورت‌نایت روی به درمان آورده‌اند، در حال افزایش است و حتی تعدادی از این بچه‌ها به اردوگاه‌های خاصی فرستاده می‌شوند تا از تکنولوژی "سم‌زدایی" شوند.

آیا شما هم به بازی‌های اینچنینی اعتیاد پیدا کرده‌اید؟ روزانه چه میزان از وقت خود را صرف بازی و دنیای اعتیادآور تکنولوژی می‌کنید؟

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

آخرین اخبار

دسته بندی موضوعی

تابناك وب بام وب تابناك وب بام وب تابناك وب تابناك وب