گوشی تاشو اوپو هم به نمایش در آمد
دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷ 3 ماه قبل

گوشی تاشو اوپو هم به نمایش در آمد

برایان شن نایب رئیس گروه اوپو که احتمالا تحت تاثیر جنجال خبری ایجاد شده در رابطه با گوشی های تاشوی شرکت هایی نظیر هواوی میت ایکس و سامسونگ گلکسی فولد قرار گرفته صبح امروز تصاویری از گوشی تاشو اوپو را …

The post گوشی تاشو اوپو هم به نمایش در آمد appeared first on دیجیاتو.

برایان شن نایب رئیس گروه اوپو که احتمالا تحت تاثیر جنجال خبری ایجاد شده در رابطه با گوشی های تاشوی شرکت هایی نظیر هواوی میت ایکس و سامسونگ گلکسی فولد قرار گرفته صبح امروز تصاویری از گوشی تاشو اوپو را منتشر کرد.

شن در پستی که در ویبو منتشر کرد اعلام نمود که اوپو هنوز برنامه ای برای فروش نمونه اولیه از این دستگاه ندارد مگر آنکه با تقاضای زیادی از سمت کاربران روبرو شود. با این حال اما تصاویر به دست آمده از گوشی تاشو اوپو نشان می دهند که دستگاه در طراحی بیشتر به محصول هواوی گرایش دارد تا سامسونگ.

گوشی تاشو اوپو

در واقع در محصول اوپو نیز با یک پنل اولد بزرگ و یکپارچه روبرو هستیم که برخلاف محصول سامسونگ از طرفین به بیرون تا می شود. علاوه بر این در یکی از طرفین بدنه نواری نسبتا ضخیم کار گذاشته شده که دوربین ها و دیگر قطعات کلیدی را در خود جای داده است.

در هر صورت اینکه اوپو تصمیم به صادرات موبایل تاشو خود بگیرد یا نه روشن است که ما در حال نزدیک شدن به نقطه هستیم که در آن گوشی های تاشو متداول و فراگیر شده اند. مطمئنا سامسونگ و هواوی به عنوان اولین شرکت هایی که گوشی تاشو ارائه کردند می توانند قیمت ۲ هزار دلاری برای پرچمداران خود در نظر بگیرند اما این ارقام برای کاربران معمولی کمی بالاست و می توان انتظار داشت که در ماه های آینده با حضور شرکتهای چینی و عرضه محصولاتی نظیر گوشی تاشو اوپو شاهد افت قابل توجه قیمت گوشی های تاشو باشیم.

گوشی تاشو اوپو

The post گوشی تاشو اوپو هم به نمایش در آمد appeared first on دیجیاتو.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

آخرین اخبار

دسته بندی موضوعی

تابناك وب بام وب تابناك وب بام وب تابناك وب تابناك وب