کتل بل روکش دار ۲ کیلوگرمی رکورد
چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ 3 ماه قبل

کتل بل روکش دار ۲ کیلوگرمی رکورد

دستگیره کتل بل روکش دار ۲ کیلوگرمی رکورد به صورت ارگونومیک مدل سازی شده و باعث می شود در تمرینات قدرتی ورزشکار تحرک بیشتری داشته باشد. کتل بل ها در مقایسه با دمبل مرکز ثقل بیشتری به وجود می آورند؛ نحوه نگه داشتن آن و چگونگی تغییر حالت باعث می شود طیف گ…

دستگیره کتل بل روکش دار ۲ کیلوگرمی رکورد به صورت ارگونومیک مدل سازی شده و باعث می شود در تمرینات قدرتی ورزشکار تحرک بیشتری داشته باشد. کتل بل ها در مقایسه با دمبل مرکز ثقل بیشتری به وجود می آورند؛ نحوه نگه داشتن آن و چگونگی تغییر حالت باعث می شود طیف گسترده ای از حرکات توسط آن امکان پذیر باشد و بدن را به چالش می کشاند. کتل بل ها دارای وزن های متفاوتی هستند و اکثرا از چدن بسیار مقاومی ساخته می شوند. کتل بل روکش دار ۲ کیلوگرمی رکورد از خانواده کتل بل ها می باشد و همان طور که مشخص است دارای دو کیلوگرم وزن است. با استفاده از کتل بل می توانید بر روی تمام عضلات بدن تان کار کرده و حرکات را راحت تر اجرا کنید، بدون اینکه به بدن تان آسیبی وارد شود.
با استفاده از کتل بل روکش دار ۲ کیلوگرمی رکورد می توانید تمرینات بدنسازی تان را سریع تر و تهاجمی اجرا کنید و این نیرو را به نیروی پرتاپی تبدیل نمایید. کتل بل روکش دار دو کیلوگرمی رکورد کمک می کند تا فشار بیشتری روی عضلات بیاورید و در ضمن به ستون فقرات و تعادل شما لطمه ای وارد نشده و بتوانید راحت تر حجم و قدرت عضلات را بیشتر کرده و به شکل دلخواه دربیاورید. کتل‌بل دسته ضخیمی دارد و این دسته به افزایش نیروی دست تان نیز کمک زیادی خواهد کرد. کتل بل بر روی زمین لیز نمی خورد و باعث آسیب دیدگی شما در زمان اجرای تمرینات چه در خانه و چه در باشگاه نخواه شد. کتل بل روکش دار دو کیلوگرمی رکورد دارای ابعاد ۱۳٫۷*۱۴ سانتی متر می باشد و دارای قطری در حدود ۷۰ میلی متر است. ورزش با این وسیله به تناسب اندام و تقویت قدرت بدن کمک می کند و سبب ارتقای قدرت سیستم قلبی - عروقی شما خواهد شد. کتل بل روکش دار دو کیلوگرمی رکورد ساخت چین می باشد.


کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

آخرین اخبار

دسته بندی موضوعی

تابناك وب بام وب تابناك وب بام وب تابناك وب تابناك وب