نسخه جدید کنسول Xbox One S فاقد درایو نوری است
جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ 2 ماه قبل

نسخه جدید کنسول Xbox One S فاقد درایو نوری است

در ماه های گذشته، برخی منابع خبری اعلام کردند که مایکروسافت احتمالا در حین معرفی کنسول های نسل ۹، یک کنسول فاقد درایو ODD یا همان دیسک فیزیکی را معرفی خواهد کرد که دیتای خود را تنها به صورت آنلاین دریافت می کند. اینک این شرکت به تازگی نسخه ای از کنسول …

نسخه جدید کنسول Xbox One S فاقد درایو نوری است

در ماه های گذشته، برخی منابع خبری اعلام کردند که مایکروسافت احتمالا در حین معرفی کنسول های نسل ۹، یک کنسول فاقد درایو ODD یا همان دیسک فیزیکی را معرفی خواهد کرد که دیتای خود را تنها به صورت آنلاین دریافت می کند. اینک این شرکت به تازگی نسخه ای از کنسول نسل هشتمی Xbox One را معرفی کرده است که دقیقا همین ویژگی را دارد.

نسخه جدید کنسول ایکس باکس با نام Xbox One S شناخته شده و با شروع قیمت ۲۹۹ دلار راهی بازارهای جهانی خواهد شد. همچنین مایکروسافت یک بازی را به عنوان هدیه در کنار این محصول ارائه خواهد کرد. مشخصا حذف درایو دیسک نوری می تواند قیمت تمام شده کنسول را کاهش داده و گیمرها می توانند هزینه کمتری را برای خرید این محصول کنار بگذارند.

کنسول بازی XBOX ONE S

در سال ۲۰۱۳ سونی در فکر اقدامی مشابه برای کنسول PS4 بود، اما از آنجایی که اینترنت پر سرعت و امکان خرید و دسترسی به بازی های آنلاین برای بسیاری از کشورها ممکن نبود، از تولید کنسول فاقد درایو نوری اجتناب کرد. این حرکت می تواند نقطه عطفی برای صنعت بازی های ویدئویی باشد که چندین دهه به فروش بازی های کامپیوتری بر روی دیسک ها و کارتریج ها مشغول هستند!

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

آخرین اخبار

دسته بندی موضوعی

تابناك وب بام وب تابناك وب بام وب تابناك وب تابناك وب