طراحی جدید متریال دیزاین برای نسخه موبایل اپ گوگل درایو
پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ 2 ماه قبل

طراحی جدید متریال دیزاین برای نسخه موبایل اپ گوگل درایو

گوگل درایو برای موبایل تغییراتی در طراحی خود دریافت کرد تا اکنون ظاهری شبیه به طراحی جدید جیمیل را به خود ببیند. با ارائه متریال دیزاین گوگل برای این سرویس ابری حالا به لطف  عناصر جدید استفاده از آن در نمایشگرهای کوچک تر آسان تر شده است. گوگل درایو برا…

طراحی جدید متریال دیزاین برای نسخه موبایل اپ گوگل درایو

گوگل درایو برای موبایل تغییراتی در طراحی خود دریافت کرد تا اکنون ظاهری شبیه به طراحی جدید جیمیل را به خود ببیند. با ارائه متریال دیزاین گوگل برای این سرویس ابری حالا به لطف  عناصر جدید استفاده از آن در نمایشگرهای کوچک تر آسان تر شده است. گوگل درایو برای اندروید وای او اس حالا با ورژن وب تب Home همراه خواند شد. بنابر اعلام گوکل این تب فایل هایی را که باور دارد مهم ترین فایل های شما هستند را پوشش می دهد.

این ویژگی برای انتخاب فایل‌ های مهم، چند فاکتور را مانند آخرین باری که شما فایل را ویرایش کردید، فایل های خاص غالبا با چه کسی به اشتراک گذاشته شده اند و شما به چه فایل هایی در زمان خاصی از روز دسترسی داشته اید را در نظر می‌ گیرد. نوار نویگیشن پایین برنامه حالا بصری تر بوده و سوئیچ کردن را بین قسمت‌ های Home، Starred، Shared (فایل هایی که شما به اشتراک گذاشته اید) و Files (همه فایل های شما) آسانتر می سازد. نویگیشن بار برنامه حالا در همه بخش ها، حتی صفحه Team Drives، نیز بیشتر از قبل قابل دسترس است.

Team Drives هم حالا به عنوان یک تب در کنار My Drive در بخش Files قرار می گیرد. همچنین اگر شما از فایل های کامپیوتر خود پشتیبان گرفته و آن را به حساب خود متصل کرده باشید یک تب Computers نیز در آن طرف My Drives ظاهر خواهد شد. و در آخر لیست امکانات جدید باید به منوی actions اشاره کنیم که می توانید از طریق همه فایل ها و پوشه ها به آن دسترسی داشته باشید.

طراحی جدید گوگل درایو برای همه کاربران قابل دسترس خواهد بود اما کاربران IOS آن را زودتر دریافت خواهند کرد. ارائه این به روز رسانی هم اکنون برای IOS آغاز شده است اما اندرویدی ها باید برای دریافت آن تا ۱۸ مارچ صبر کنند.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

آخرین اخبار

دسته بندی موضوعی

تابناك وب بام وب تابناك وب بام وب تابناك وب تابناك وب