اسمارت‌فون میزو ۱۶s در وب‌سایت گیک‌بنچ رویت شد
یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ 3 ماه قبل

اسمارت‌فون میزو ۱۶s در وب‌سایت گیک‌بنچ رویت شد

طی ماه گذشته اسمارت‌فون میزو 16s به‌عنوان یک موضوع داغ و جذاب مطرح بوده است و در اواخر ماه فوریه، نخستین تصاویر زنده این هندست منتشر شد و در ادامه نیز حدود 10 روز پیش و به‌دنبال انتشار تائیدیه 3C یک مجموعه تصویری دیگر نیز در معرض نمایش قرار گرفت. فهرست گیک‌بنچ نیز به آخرین […]

نوشته اسمارت‌فون میزو 16s در وب‌سایت گیک‌بنچ رویت شد اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

طی ماه گذشته اسمارت‌فون میزو ۱۶s به‌عنوان یک موضوع داغ و جذاب مطرح بوده است و در اواخر ماه فوریه، نخستین تصاویر زنده این هندست منتشر شد و در ادامه نیز حدود ۱۰ روز پیش و به‌دنبال انتشار تائیدیه ۳C یک مجموعه تصویری دیگر نیز در معرض نمایش قرار گرفت. فهرست گیک‌بنچ نیز به آخرین بخش از اطلاعات هندست آینده میزو اشاره می‌کند.

این دستگاه ظاهرا میزو ۱۶s نام دارد؛ اما مدت‌هاست که با نام alps m1971 شناخته می‌شود. میزو ۱۶s در تست بنچمارک محبوب پردازنده، رکورد جدیدی را ثبت نموده است. این گوشی از تراشه اسنپ‌دراگون ۸۵۵ بهره می‌گیرد (کلمه msmnile در فهرست مشخصات دستگاه به این موضوع اشاره دارد). مطابق با شایعات پیشین این هندست با رم ۶ گیگابایتی در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

در تصاویر فوق، رتبه‌بندی امتیازات میزو ۱۶s در برابر سایر گوشی‌های تست شده مجهز به تراشه اسنپ‌دراگون ۸۵۵ نظیر شیائومی Mi 9 و چندین گوشی دیگر با سخت‌افزار قدرتمند ارایه شده است. بایستی به‌خاطر داشت که در مراحل عرضه اولیه محصولات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، آمار منتشر شده لزوما بیانگر عملکرد محصول نهایی ارایه شده به کاربران نخواهند بود.

نوشته اسمارت‌فون میزو ۱۶s در وب‌سایت گیک‌بنچ رویت شد اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

آخرین اخبار

دسته بندی موضوعی

تابناك وب بام وب تابناك وب بام وب تابناك وب تابناك وب