امکان اشتراک گذاری صفحه نمایش در بروزرسانی برنامه Skype
یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ 4 ماه قبل

امکان اشتراک گذاری صفحه نمایش در بروزرسانی برنامه Skype

اسکایپ در بروزرسانی اخیر خود قابلیت جدید دیگری را نیز به ارمغان آورده که این قابلیت در اختیار کاربران اندروید و iOS قرار گرفته است. باید بگوییم که این قابلیت در واقع امکان به اشتراک گذاری صفحه نمایش گوشی های هوشمند را با دیگران میسر می کند در نتیجه این…

امکان اشتراک گذاری صفحه نمایش در بروزرسانی برنامه Skype

اسکایپ در بروزرسانی اخیر خود قابلیت جدید دیگری را نیز به ارمغان آورده که این قابلیت در اختیار کاربران اندروید و iOS قرار گرفته است. باید بگوییم که این قابلیت در واقع امکان به اشتراک گذاری صفحه نمایش گوشی های هوشمند را با دیگران میسر می کند در نتیجه این قابلیت تعامل بین کاربران را بیشتر از قبل خواهد کرد. در ادامه جزییات بیشتر این قابلیت را ذکر خواهیم کرد.

اشتراک گذاری صفحه نمایش در اسکایپ

همانطور که در بالا گفته ایم این قابلیت جدید امکان ارائه صفحه گوشی با دوستان را به ارمغان خواهد آورد. از سوی دیگر این قابلیت برای کسب و کارهای مختلف نیز بسیار کاربردی خواهد و عملکرد بسیار خوبی همانند بسیاری از اپلیکیشن های این چنینی خواهد داشت.

اشتراک گذاری صفحه نمایش در اسکایپ

باید اشاره کنیم که این قابلیت در طول مکالمات تصویری قابل استفاده نخواهد بود اما قطعا روز به روز بهبود خواهد یافت. فعلا این قابلیت در نسخه بتا ارائه شد است و تا به رسمیت شناختن آن فاصله بسیاری خواهد بود. این قابلیت به زودی برای کاربران اندروید و iOS ارائه خواهد شد و این طو که مشخص است، اسکایپ با این قابلیت جدید نظر کاربرانی را به خود جلب خواهد کرد و عملکردی متفاوت را در پیامرسان خود به ارمغان آورده که کاربردی است. البته در این میان قابلیت مکالمه تصویری به صورت همزمان با ۵۰ نفر هم بسیار جذاب خواهد و می تواند جلسات متعددی را پشتیبانی نماید.

البته لازم به ذکر است که این قابلیت پیشرفته در اختیار کاربران دسکتاپ و کاربران تحت وب اسکایپ نیز قرار خواهد کرد در نتیجه کم کم تمامی کاربران از خدمات این سرویس بهره مند خواهند شد.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

آخرین اخبار

دسته بندی موضوعی

تابناك وب بام وب تابناك وب بام وب تابناك وب تابناك وب