استپر آذیموس ۳۰۰CT
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ 1 ماه قبل

استپر آذیموس ۳۰۰CT

استپر آذیموس ۳۰۰CT کمک می کنددر پاها و باسنتان عضله سازی کنید و گام زن چرخشی AZ 300 CT به بالا رفتن میزان کالری سوزی یدن تان کمک کرده و سبب تناسب اندام شما خواهد شد. با خرید استپر آذیموس 300CT می توانید بالا رفتن از پله، پیاده روی یا حتی دویدن را شبیه …

استپر آذیموس ۳۰۰CT کمک می کنددر پاها و باسنتان عضله سازی کنید و گام زن چرخشی AZ 300 CT به بالا رفتن میزان کالری سوزی یدن تان کمک کرده و سبب تناسب اندام شما خواهد شد. با خرید استپر آذیموس ۳۰۰CT می توانید بالا رفتن از پله، پیاده روی یا حتی دویدن را شبیه سازی کنید، البته با فشاری قابل تنظیم. کار با استپر آذیموس ۳۰۰CT ساده است و برای استفاده از استپر آذیموس ۳۰۰CT فقط کافی است پاهایتان را روی دو کفه یا پدال استپر آذیموس ۳۰۰CT قرار دهید و با انتقال وزن روی یک پا، پدال ها را حرکت داده و بالا و پایین کنید. با خرید استپر آذیموس ۳۰۰CT به راحتی می توانید عضلات مرکزی بدن را تقویت کنید.
اجرای تمرینات با استپر آذیموس ۳۰۰CT ورزش کاردیویی است که به تقویت سیستم قلبی ـ عروقی شما کمک زیادی خواهد کرد. استپر آذیموس ۳۰۰CT دارای استانداردهای لازم است و با استفاده از گام زن چرخشی AZ 300 CT می توانید شکم و پهلوهای تان را آب کنید. بر روی استپر آذیموس ۳۰۰CT نمایشگری وجود دارد که می تواند کالری، زمان و تعداد گام زدن شما را نشان دهد. ابعاد استپر آذیموس ۳۰۰CT در حدود ۴۳*۲۲*۴۵ سانتی متر بوده و وزن استپر آذیموس ۳۰۰CT در حدود ۸ کیلوگرم است. استپر آذیموس ۳۰۰CT دارای دستگیره هایی است که با استفاده از آنها می توانید تعادل خود را حفظ نمایید. اگر به صورت روزانه از استپر آذیموس ۳۰۰CT استفاده کنید کاهش وزن چشمگیری خواهید داشت. با خرید استپر آذیموس ۳۰۰CT می توانید فعالیت بدنی ساده ای انجام دهید و به راحتی استرس خود را کنترل و حتی از بین ببرید.


کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

آخرین اخبار

دسته بندی موضوعی

تابناك وب بام وب تابناك وب بام وب تابناك وب تابناك وب