حذف جک ۳٫۵ میلیمتری هدفون گلکسی نوت ۱۰ با تصویر قاب آن تأیید شد
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ 2 هفته قبل

حذف جک ۳٫۵ میلیمتری هدفون گلکسی نوت ۱۰ با تصویر قاب آن تأیید شد

یکی از موضوعات نه‌چندان خوشایندی که در چند سال اخیر در میان گوشی‌های هوشمند رواج پیدا کرده؛ حذف جک ۳٫۵ میلیمتری دستگاه‌ها می‌باشد. این جک هدفون از همان اولین روزهایی که گوشی‌های موبایل راهشان را به زندگی مردم باز کردند، به عنوان یک استاندارد به حساب می…

حذف جک 3.5 میلیمتری هدفون گلکسی نوت 10 با تصویر قاب آن تأیید شد

یکی از موضوعات نه‌چندان خوشایندی که در چند سال اخیر در میان گوشی‌های هوشمند رواج پیدا کرده؛ حذف جک ۳٫۵ میلیمتری دستگاه‌ها می‌باشد. این جک هدفون از همان اولین روزهایی که گوشی‌های موبایل راهشان را به زندگی مردم باز کردند، به عنوان یک استاندارد به حساب می‌آمدند. بنابراین اینکه شاهد حذف جک ۳٫۵ میلیمتری هدفون و جایگزینی آن با بلوتوث، پورت لایتنینگ یا USB-C هستیم، بدون شک موضوعی ناراحت کننده است.

اگر شما هم جزء طرفداران جک هدفون هستید و ترجیح می‌دهید با هدفون سیمی خود به موسیقی گوش دهید، ممکن است از خبری که درخصوص گوشی گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ می‌خوانید، ناامید شوید. چرا که به نظر می‌رسد غول کره‌ای فناوری جهان نیز تصمیم گرفته است جک هدفون را از پرچمدار آینده خود حذف کند.

رندرهای جدیدی از قاب گوشی گلکسی نوت ۱۰ منتشر شده است که نشان می‌دهد این گوشی فاقد جک ۳٫۵ میلیمتری هدفون خواهد بود. این یک تغییر بزرگ برای سامسونگ و سیاست‌های این شرکت خواهد بود، به این دلیل آنها برای سال‌های طولانی از جک ۳٫۵ میلیمتری هدفون در گوشی‌های خود استفاده می‎کردند و این حتی شامل خانواده گلکسی اس ۱۰ که نیمه اول سال ۲۰۱۹ معرفی شد نیز می‌شود. باوجود آنکه هنوز این موضوع قطعی نیست، اگر رندرهای منتسب به قاب گوشی گلکسی نوت ۱۰ واقعی و درست باشد، احتمال این وجود دارد که پرچمداران آینده سامسونگ که بعد از نوت ۱۰ معرفی می‌شوند نیز فاقد این پورت هدفون محبوب باشند.حذف جک 3.5 میلیمتری گلکسی نوت 10

البته این اولین باری نیست که ما درخصوص عرضه گلکسی نوت ۱۰ بدون پورت اختصاصی هدفون شایعاتی می‌شنویم و خبر حذف جک ۳٫۵ میلیمتری سورپرایز بزرگی نیست. اما در هر حال باز هم این احتمال وجود دارد که خبر مورد نظر اشتباه باشد. سامسونگ قصد دارد که در روز ۷ آگوست (۱۶ مرداد) از دومین پرچمداران سال ۲۰۱۹ خود رونمایی کند و در این مراسم جزئیات بیشتری درخصوص این موضوع مطرح خواهد شد.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

آخرین اخبار

دسته بندی موضوعی

تابناك وب بام وب تابناك وب بام وب تابناك وب تابناك وب