پنجره دوجداره پنجره دوجداره
معروف ترین پارک های آبی ترکیه
چهارشنبه 14 آگوست 2019 7 ماه قبل

معروف ترین پارک های آبی ترکیه

معروف ترین پارک های آبی ترکیه رفتن به پارک آبی آن هم اوج گرمای روز در آب های خنک هیجان بسیاری دارد که خاطره ای به یاد ماندنی را برایتان ثبت می کند. ترکیه دارای پارک های آبی با امکانات بسیار خوب است. بزرگ ترین پارک آبی ترکیه در آنتالیا می باشد این پارک آکوا […]

معروف ترین پارک های آبی ترکیه
رفتن به پارک آبی آن هم اوج گرمای روز در آب های خنک هیجان بسیاری دارد که خاطره ای به یاد ماندنی را برایتان ثبت می کند. ترکیه دارای پارک های آبی با امکانات بسیار خوب است.
بزرگ ترین پارک آبی ترکیه در آنتالیا می باشد این پارک آکوا نام دارد جایی که نسبت به دیگر پارک های آبی امکاناتی متفاوت دارد و شما را به اوج هیجان می رساند. این پارک واقع در جنوب غربی آنتالیا در ساحل دریای مدیترانه واقع می باشد که به چندین بخش بزرگ تقسیم می شود: سرسره ها، استخرها، جامپینگ، رفتینگ، سرزمین دلفین و رستوران ها که با رفتن بر روی این سرسره های بزرگ با هیجان بسیاری در استخر پرت می شوید.
علاقه مندان به این پارک های آبی می توانند با رزرو تور ترکیه از این امکانات هیجان انگیز استفاده کنند.

تور ترکیه

 

پارک آبی دلفین در استانبول
پارک آبی دلفین در استانبول بزرگ ترین و معروف ترین پارک آبی استانبول است که افتتاح آن در سال ۲۰۱۱ بوده است در این پارک شاهد انواع سرسره ها، استخرها و بازی های مهیج و هیجان انگیز هستند که علاقه مندان تور استانبول می توانند به دلخواه هرکدام را که خواستند انتخاب کنند. در حوضچه های این پارک دلفین ها فوک ها و کوسه هایی را می بینید که جذابیت خاصی به پارک داده اند می توانید با دلفین ها شنا کنید و از تماشای آن ها لذت ببرید.
امکانات این پارک فقط تفریحات آبی نمی باشد و شما در کنار آن ها می توانید از زمین ساحلی، تنیس، زمین والیبال نیز استفاده کنید

تور استانبول

پارک آبی آکوا مارین
آکوا مارین از پارک های آبی بزرگ استانبول است و گنجایش ۳۰۰۰ نفر را دارد، این پارک در منطقه فاتح قرار دارد و شامل تفریحات هیجان انگیزی می باشد. در قسمتی از این پارک آب های خروشانی وجود دارد که می توانید در آن هیجان رفتینگ را هم امتحان کنید.
همان طور که گفتیم بزرگ ترین پارک آبی ترکیه در آنتالیا قرار دارد از این رو علاقه مندان می توانند با اطلاع از تور آنتالیا از این پارک آبی استفاده کنند.

تور آنتالیا

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

آخرین اخبار

دسته بندی موضوعی

تابناك وب بام وب تابناك وب بام وب تابناك وب تابناك وب