پنجره دوجداره پنجره دوجداره
Biostar از جدیدترین SSD خود رونمایی کرد
سه‌شنبه 26 نوامبر 2019 8 ماه قبل

Biostar از جدیدترین SSD خود رونمایی کرد

Biostar از جدیدترین‌ترین سری SSDهای خود رونمایی کرده که سریع‌ترین SSD بازار بر پایه تکنولوژی PCI Express 3.0 است. سری M700 با این که هنوز از استاندارد PCIe 3.0 بهره می‌برد و از مدل‌های بر پایه PCIe 4.0 ضعیف‌تر خواهد بود با این حال در زمینه سرعت خام در …

Biostar از جدیدترین SSD خود رونمایی کرد

Biostar از جدیدترین‌ترین سری SSDهای خود رونمایی کرده که سریع‌ترین SSD بازار بر پایه تکنولوژی PCI Express 3.0 است. سری M700 با این که هنوز از استاندارد PCIe 3.0 بهره می‌برد و از مدل‌های بر پایه PCIe 4.0 ضعیف‌تر خواهد بود با این حال در زمینه سرعت خام در مقایسه با SSDهای فعلی PCIe 3.0 مدل مربوط به Biostar سریع‌ترین است.

در حالی که این SSD همچنان توسط اکثر / همه SSDهای PCIe 4.0 شکست می‌خورد و برای اکثر بازی‌ها چنین سرعت فوق العاده‌ای بیش از حد نیاز است. برای حل اما سری M700 دو مدل درایو مختلف را شامل می‌شود، M700 512GB و همینطور M700 256GB. مدل ۵۱۲ گیگابایت سریع‌ترین سرعت را فراهم می‌کند، در اختیار داشتن سرعت خواندن ۲۰۰۰ مگابایت بر ثانیه و همچنین نوشتن ۱۶۰۰ مگابایت بر ثانیه که باعث می‌شود بازی‌ها سریع‌تر نصب و همچنین زمان بارگزاری آنها کاهش یابد از مزایای چنین سرعت بالاییست. مدل ۲۵۶ گیگابایت اما سرعت کمتری در اختیار داشته که ۱۸۵۰ مگابایت بر ثانیه خواندن و ۹۵۰ مگابایت بر ثانیه نوشتن را ارائه می‌دهد.

Biostar از جدیدترین SSD خود رونمایی کرد

در مقایسه با درایور Corsair Force MP600 M.2 2280، درایور Biostar M700 بسیار عقب‌تر است. جایی که Corsair Force MP600 سرعت خواندن ۴۹۵۰ مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن ۴۲۵۰ مگابایت بر ثانیه را فراه می‌کند، بیش از ۴ برابر سرعت سری M700. اما برای اکثر بازی‌ها تفاوت میان MP600 M.2 با سری M700 M.2 قابل تشخیص نیست. یکی دیگر از قابلیت‌هایی که Corsair Force MP600 در اختیار دارد، حرارت پخش کن است که در M700 یافت نمی‌شود؛ امری که البته چندان بد نیست زیرا اگر مادربرد شما دارای حرارات پخش کن برای اسلات‌های M.2 باشد شما می‌توانید از آن بهره ببرید.

از آنجایی که این NVMe SSDها در نزدیکی جمعه سیاه (Black Friday) عرضه می‌شوند، احتمالا شامل تخفیف‌هایی بی نظیر خواهند بود. در حال حاضر قیمت مدل‌های ۲۵۶ گیگابایت و ۵۱۲ گیگابایت M700 مشخص نیست.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

آخرین اخبار

دسته بندی موضوعی

تابناك وب بام وب تابناك وب بام وب تابناك وب تابناك وب