پنجره دوجداره پنجره دوجداره
ویندوز ۱۰ Manganese بیلد ۲۰H2 به زودی برای اعضای اینسایدر منتشر می‌شود
چهارشنبه 27 نوامبر 2019 8 ماه قبل

ویندوز ۱۰ Manganese بیلد ۲۰H2 به زودی برای اعضای اینسایدر منتشر می‌شود

امروز مایکروسافت خبر آغاز انتشار بیلد پیش نمایش ویندوز ۱۰ بیلد ۲۰H1 را اعلام کرد که با در قالب نسخه ۲۰۰۴ در اختیار اعضای حلقه‌های آهسته و سریع اینسایدر قرار گرفت. همچنین مایکروسافت خاطر نشان کرد که آن دسته از کاربرانی که خواهان دریافت بیلد پایدارتری از…

ویندوز 10 Manganese بیلد 20H2 به زودی برای اعضای اینسایدر منتشر می‌شود

امروز مایکروسافت خبر آغاز انتشار بیلد پیش نمایش ویندوز ۱۰ بیلد ۲۰H1 را اعلام کرد که با در قالب نسخه ۲۰۰۴ در اختیار اعضای حلقه‌های آهسته و سریع اینسایدر قرار گرفت. همچنین مایکروسافت خاطر نشان کرد که آن دسته از کاربرانی که خواهان دریافت بیلد پایدارتری از ویندوز ۱۰ ۲۰H1 هستند اینسایدر خود را به حلقه آهسته تغییر حالت دهند.

غول نرم افزاری جهان در ادامه گفته است که به زودی عرضه بیلدهای جدید را برای توسعه دهندگان آغاز خواهد کرد. طبق روال همیشگی، این بیلدهای آزمایشی احتمالا دارای باگ‌ها و مشکلاتی خواهند بود که به کمک بازخورد توسعه‌دهندگان رفع خواهد شد. در حالی که قصد دارید نسخه‌های آزمایشی را حداقل باگ ممکن دریافت کنید، راه حل عضو شدن در اینسایدر حلقه آهسته است. این تغییر را میتوانید در تنظیمات ویندوز اینسایدر اعمال کنید.

مایکروسافت در آینده نزدیک انتشار بیلد ۲۰H2 را که با اسم رمز Manganese شناخته میشود آغاز خواهد کرد و در مرحله اول این نسخه از ویندوز ۱۰ در اختیار اعضای حلقه سریع اینسایدر قرار خواهد گرفت. بنابراین اگر قصد ندارید این نسخه را دریافت کنید و همچنان روی نسخه ۲۰H1 بمانید باید به حلقه آهسته اینسایدر بپیوندید. هر چند حتی اگر عضو حلقه سریع باشید اما تنظیمات پائینی Windows Insider Settings را بر روی گزینه عدم دریافت نسخه‌های پیش نمایش تا هنگام عرضه نسخه اصلی بعدی ویندوز ۱۰ قرار داده اید مایکروسافت به طور خودکار شما را در حلقه آهسته اعضای اینسایدر قرار خواهد داد.

چند هفته ای از آزمایش ویندوز ۱۰ Manganese به صورت داخلی توسط مایکروسافت میگذرد و اشاره شده بود که کاربران اینسایدر این نسخه را از پائیز ۲۰۲۰ دریافت خواهند کرد اما اکنون این احتمال کمتر به نظر میرسد. از آنجایی که این نسخه از ویندوز ۱۰ برای دستگاه های مجهز به دو نمایشگر بهینه‌سازی شده که مایکروسافت وعده آنها را برای تعطیلات سال نو جدید داده، هیجان برای انتشار آن بالاست. مایکروسافت در حالی خبر انتشار زودهنگام نسخه بعدی را داده است که این اولین بار است این کمپانی نهایی سازی بیلد جدید را به این زودی اعلام کرده است.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

آخرین اخبار

دسته بندی موضوعی

تابناك وب بام وب تابناك وب بام وب تابناك وب تابناك وب