پنجره دوجداره پنجره دوجداره
تصویری جدید از پلی استیشن ۵ به همراه دسته‌های DualShock 5 فاش شد
یکشنبه 1 دسامبر 2019 7 ماه قبل

تصویری جدید از پلی استیشن ۵ به همراه دسته‌های DualShock 5 فاش شد

با اینکه سونی هنوز زمان معرفی رسمی کنسول نسل بعدی خود را اعلام نکرده اما اکثر شایعات حاکی از این دارند که کمپانی ژاپنی در تعطیلات سال میلادی جدید از پلی استیشن ۵ رونمایی خواهد کرد. کنسولی که بعد از مشخص شدن اطلاعات فنی آن توسط سونی عطش گیمرها را بسیار …

تصویری جدید از پلی استیشن 5 به همراه دسته‌های DualShock 5 فاش شد

با اینکه سونی هنوز زمان معرفی رسمی کنسول نسل بعدی خود را اعلام نکرده اما اکثر شایعات حاکی از این دارند که کمپانی ژاپنی در تعطیلات سال میلادی جدید از پلی استیشن ۵ رونمایی خواهد کرد. کنسولی که بعد از مشخص شدن اطلاعات فنی آن توسط سونی عطش گیمرها را بسیار بالا برده و میلیون‌ها گیمر چشم انتظار معرفی آن نشسته اند.

تا به امروز تصاویر مختلفی از نمونه‌های مفهومی این دستگاه با طرح‌های جذاب و فضایی منتشر شده که زیاد نمیتوان به آنها به واسطه کانپست بودنشان دل بست. اما روز گذشته کاربری در توییتر با نام Alcololikaust تصویری منتسب به پلی استیشن ۵ را به اشتراک گذاشته است. در این تصویر شاهد دو کیت توسعه دهنده کنسول پلی استیشن ۵ هستیم که بر اساس آن، طراحی پلی استیشن ۵ دقیقا مانند چیزیست که مدتی پیش LetsGoDigital از پتنت این کنسول منتشر کرده بود.

نکته قابل توجه در افشاگری جدید، اولین حضور دسته‌های DualShock 5 است که تقریبا از نمای نزدیک و قابل مشاهده‌ای در تصویر رویت می‌شوند. با اینکه ظاهرا هیچ تفاوتی در دسته‌های کنسول نسل جدید سونی با نسل قبلی دیده نمیشود، اما یک نکته باعث میشود احتمال دهیم که این دسته‌ها DualShock 4 نیستند و آن هم عدم حضور نوار نوری دسته‌هاست. شصتی‌ها یا همان شوک های دسته نیز به نظر بزرگ‌تر شده اند. این احتمال نیز وجود دارد که یک میکروفون داخلی در DualShock 5 وجود داشته باشد اما از روی تصویر نمیتوان این موضوع را با قاطعیت عنوان کرد. در مورد  DualShock 5 که البته این نام برای کنترلرهای نسل بعد پلی استیشن تائید نشده، سونی مدت‌ها پیش اعلام کرد که این کنترلرها در تعطیلات سال نو ۲۰۲۰ از راه میرسند که با بهبود رابط کاربری و بازخوردها همراه خواهند بود. همچنین DualShock 5 دارای شوک‌های انطباق پذیر خواهند بود و سطح مقاومت مختلفی را در شرایط و بازی‌های مختلف از خود نشان میدهد. از نظر باتری نیز گفته میشود ظرفیت باتری این دسته‌ها نسبت به نسل قبل بیشتر خواهد بود و از طریق USB-C نیز شارژ خواهند شد. در نهایت شاید این دسته با پیشرفت‌های اعمال شده روی آن کمی سنگین‌تر از DualShock 4 باشد.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

آخرین اخبار

دسته بندی موضوعی

تابناك وب بام وب تابناك وب بام وب تابناك وب تابناك وب