پنجره دوجداره پنجره دوجداره
تماشا کنید: محبوب‌ترین مرورگرهای موبایلی از سال ۲۰۱۰ تا امروز
یکشنبه 1 دسامبر 2019 6 ماه قبل

تماشا کنید: محبوب‌ترین مرورگرهای موبایلی از سال ۲۰۱۰ تا امروز

اینترنت ابتدا با کامپیوترهای خانگی و سپس با لپ‌تاپ‌ها و دیگر گجت‎های هوشمند زندگی ما را تحت تأثیر قرار داد. لازمه استفاده از اینترنت عموماً اجرای یک مرورگر با رابط کاربری آسان و کاربردی است که کاربر بتواند به راحتی با آن به گشت و گذار در اینترنت بپرداز…

تماشا کنید: محبوب‌ترین مرورگرهای موبایلی از سال 2010 تا امروز

اینترنت ابتدا با کامپیوترهای خانگی و سپس با لپ‌تاپ‌ها و دیگر گجت‎های هوشمند زندگی ما را تحت تأثیر قرار داد. لازمه استفاده از اینترنت عموماً اجرای یک مرورگر با رابط کاربری آسان و کاربردی است که کاربر بتواند به راحتی با آن به گشت و گذار در اینترنت بپردازد. در طول سالیان متمادی مرورگرهای متنوعی این مسئولیت را بر عهده داشته‌اند که گاه در این قائله بعضی از آنها به یکه‌تازی پرداخته و گاه بعضی با عقب ماندن از قطار پیشرفت تبدیل به خاطره شده‌اند.

محبوب‌ترین مرورگرهای موبایلی در بین سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۹

با فراگیر شدن گوشی‌های هوشمند در میان کاربران، مرورگرهای موبایلی نیز تنوع بیشتری پیدا کردند و انتخاب‌های گوناگونی پیش روی آنها قرار دادند. در ویدئوی زیر روند تغییر محبوب‌ترین مرورگرهای موبایلی در بین سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۹ را مشاهده خواهید کرد. اپرا موبایل اولین مرورگر شخص ثالثی  بود که از محبوبیت خوبی در میان کاربران برخوردار بود. در دورانی که نوکیا بروزر و موبایل سافاری مرورگرهای نوکیا و اپل پس از اپرا بیشترین محبوبیت را داشتند. کمی بعدتر مرورگر اختصاصی اندروید نیز مورد استفاده کاربران قرار گرفت و پس از سافاری خود را به جایگاه دوم رساند و در نهایت در جولای ۲۰۱۲ محبوب‌ترین مرورگر موبایلی لقب گرفت.

در اواخر ۲۰۱۲ کروم دیگر مرورگر گوگل در میان پرطرفدارترین‌ها جای گرفت و در ماه جولای سال ۲۰۱۴ محبوب‌‎ترین مرورگر موبایلی شد و حتی تا امروز هم با اختلاف معنادار نسبت به رقیبان در جایگاه نخست باقیمانده است. البته رقابت در رتبه‌های پایین‌تر همچنان جذاب است؛ جاییکه مرورگرهایی مانند سامسونگ اینترنت و UC Browser حضور دارند. در پایان این مطلب از شما دعوت می‌کنیم ویدئوی محبوب‌ترین مرورگرهای موبایلی از سال ۲۰۱۰ تا امروز تماشا بفرمایید و به ما بگویید که از نظر شما بهترین برنامه برای وبگردی در موبایل کدام است.

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.

آخرین اخبار

دسته بندی موضوعی

تابناك وب بام وب تابناك وب بام وب تابناك وب تابناك وب